Karayolu Taşımacılığı
Karayolu Taşımacılığı

Özellikle yurt içi taşımacılığı alanında özel öneme sahip bulunan konteyner nakliyeciliği her geçen gün daha fazla rağbet görmeye başlamış, kolay taşınabilirliği ve pratikliği sebebi ile bir çok ihracatçı ve ithalatçı kuruluşun tercih ettiği taşıma şekli durumuna gelmiştir. Bu gereksinimi gözden kaçırmayarak girişimlerde bulunan firmamız İzmir Konteyner Nakliye, araç filosuna kattığı konteyner kilitli sal dorse araçları ile yollarda boy göstermeye başlamış, konteyner taşımacılığına yeni bir soluk kazandırmıştır.

Müşterilerimize konteyner taşımacılığında hızlı hizmet vererek liman ardiyesi masraflarını aşağı çekerek katma değer yaratmaktayız. Ürünler limana geldiği andan itibaren takibini yapıp, güvenli ve hızlı bir şekilde sahamıza alırız. Konteynerleri limandan teslim aldığımız andan itibaren sorumluluğumuzun başladığının bilincindeki personellerimiz konteynerlerinizi henüz teslim alırken kontrol ederler. Aktarılması uygun olmayan ürünlerde; Limandan aldığımız konteynerleri direk sahanıza taşırız.

Forest Lojistik, AB normlarına ve çevre standartlarına uygun tamamı Euro 5 ve Euro 6 öz mal araç filosu ile Türkiye’nin, her noktasına lojistik hizmet sağlamaktadır. Geniş hizmet ağına sahip şirketimiz karayolu taşımacılığında hızlı ve güvenli taşımayı ilke edinmiştir.

Her türlü ağırlıktaki, hacimdeki veya ölçüdeki yükü gerektiğinde kara, deniz, havayolu taşıma hizmetleri ile kombine ederek, varış noktasına güven içinde teslim eder. Modern ve teknolojik filosu, güçlü organizasyon yapısı ile Türkiye'nin tüm noktalarına optimum maliyet ve sürede ürünleri ulaştırır. Sürekli geliştirilmekte olan teknoloji altyapısı ile müşterilerine on-line takip olanağı sağlar. Forest Lojistik uzman kadrosu ile yüke ve sektöre özel uygun taşıma aracını organize ederek tam zamanlı teslimat ve kapıdan kapıya teslimat hizmetlerini de sunmaktadır.

Karayolu Taşımacılığı
Sosyal Medyada Paylaş