Konteyner Taşımacılığı
Konteyner Taşımacılığı

Konteyner taşımacılığı için hazırlamış olduğumuz özel filomuzdaki araçların tamamı her tipteki konteyneri taşımaya uygundur. Ürünler konteynere yerleştirilmeden bütün kontrolleri yapılarak sabit ve emniyette olmasını sağlamaktayız. Ürünler yüklenilmeden önce mutlaka konteyner temizlenir ve zarar verebilecek tüm unsurlar çıkarılır.

Eşyalarınızı yüklenirken ağır ve hafif yük olarak kategorilere ayrılır. Ürünler yüklenirken ürünlerin ağırlığı konteyner tabanına eşit olarak dağıtılır. Eşit olarak dağıttığımız ürünler konteyner boşaltma sırasında hızlı, kolay ve zarar görmeden boşaltılır. Taşınan tüm konteyner yükler sigorta kapsamındadır.

Konteynerlerimiz : 20’ Konteyner , 40’lık Konteyner, 20’lık üstü açık konteyner , 40’ üstü açık konteyner , 20’ soğutuculu konteyner, 40’ soğutuculu konteyner.

Genel itibari ile deniz ürünleri, et, sebze ve meyve gibi çabuk bozulmaya müsait ürünler başta olmak üzere daha birçok ürünü kolay ve hızlı bir şekilde transfer etmeye çalışan büyük ebatlı kasaların adıdır konteyner. Bu konteyner denen kasalar kullanılarak yapılan taşımacılığın adı ise konteyner taşımacılığıdır. Konteyner taşımacılığı çeşitli konteyner türlerinden istifade edilerek gerçekleştirilir ve taşıma işlemleri sırasında montaj işlemi ya da parçalama, ayrıştırma işlemi de gerektirmez.

Bu nedenle çok tercih edilen bir taşıma türüdür. Konteynerler belirli ve standart ölçülere sahiptir. Bu yüzden de hızlı, kolay ve basit bir şekilde bir araçtan başka bir araca hatta ve hatta bir gemiden bir uçağa dahi çok basitçe aktarılabilirler. Bu yüzden konteynerler her zaman verimli taşıma işlemlerinin il adresi olmuş ve her zamanda bu sıfatın hakkını vermişlerdir. Siz de firmamız bünyesinde çeşitli konteynerlerden taşıma hizmeti alarak hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş